برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

راهنمای درخواست پشتیبانی و ارسال تیکت

1- برای ارسال تیکت لازم است قبلا ثبت نام کرده باشید و وارد پنل فروش شده باشید. راهنمای ثبت نام را از اینجا ببینید

2- در منوی بالای پنل فروش در سمت چپ گزینه «پشتیبانی» را مشاهده می کنید. بر روی آن کلیک کنید تا لینک های زیر مجموعه آن برای شما نمایش داده شود.

 

 

ارسال تیکت (درخواست پشتیبانی):

3- برای ارسال تیکت بر روی گزینه «ارسال تیکت (درخواست پشتیبانی)» کلیک کنید تا صفحه زیر برای شما نمایش داده شود.

 

 

به ترتیب گزینه ها را وارد کنید. بخش پاسخگو را انتخاب کنید. موضوع سرویسی که در باره آن سوال دارید را انتخاب کنید. اولویت درخواست خود را از بین گزینه های موجود انتخاب کنید. اگر رسیدگی به درخواست برای شما اولویت بالا و فوریت دارد گزینه فوری را انتخاب کنید در غیر اینصورت اولویت متوسط یا پایین را انتخاب کنید.

عنوان سوال یا درخواست خود را کوتاه تایپ کنید. سپس متن خود را به صورت دقیق و گویا تایپ کنید. عنوان و متن شما باید به فارسی تایپ شود. در صورتی که نیاز به ارسال فایل ضمیمه است بر روی گزینه انتخاب فایل کلیک کرده و آن را ضمیمه کنید. و در نهایت دکمه ثبت را بزنید تا تیکت شما ارسال شود و صفحه ای مشابه تصویر زیر برای شما نمایش داده شود. و منتظر بمانید تا درخواست شما بررسی شده و به شما پاسخ داده شود.

 

 

مشاهده تیکت ها:

4- از منوی بالا، گزینه پشتیانی بر روی «مشاهده همه تیکت ها» کلیک کنید تا لیست تیکت های ارسالی را مشاهده کنید. در صورتی که به تیکت شما پاسخ داده شده باشد از این قسمت قابل مشاهده است و در مقابل وضعیت عبارت «در انتظار پاسخ مشتری» نمایش داده می شود. می توانید بر روی آن کلیک کرده و پاسخ پشتیبانی را مطالعه کنید. در صورتی که نیاز به پاسخ به این تیکت بود از فرم پایین تیکت، پاسخ را ارسال کنید.

 

اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه: