برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

برگزاری مسابقه و قرعه کشی از طریق سامانه پیامک

یکی از ویژگی های جالب و کاربردی سامانه پیامک برگزاری مسابقه و قرعه کشی نتایج آن است. حتما شما تا کنون مسابقات پیامکی زیادی را در شبکه های تلویزیونی شاهد بوده اید یا ممکن است حتی در برخی از آنها شرکت کرده باشید. شیوه کلی مسابقه پیامکی به این شکل است که شما سوالی را طرح کرده و چند گزینه به عنوان پاسخ مطرح می کنید. حال مخاطبان با ارسال جواب به شماره اختصاصی شما، در مسابقه شرکت می کنند و پس از پایان مسابقه شما می توانید قرعه کشی کرده و از میان افرادی که درست پاسخ داده اند یک یا چند برنده را برگزینید.

برای ثبت مسابقه، از منوی امکانات پیشرفته سامانه پیامک، بر روی گزینه «مسابقه» کلیک کنید تا صفحه زیر را مشاهده کنید.

 

 

 

بر روی دکمه جدید کلیک کنید تا فرم ثبت مسابقه جدید برای شما نمایش داده شود.

 

 

موارد خواسته شده را پر کنید:

عنوان: عنوان مسابقه می باشد.

دریافت از: شماره خط اختصاصی شما می باشد که مخاطبان پاسخ های خود را به آن ارسال می کنند.

ارسال از: شماره ای که با آن تایید دریافت پاسخ برای مخاطب ارسال می شود. بهتر است برای عبور از بلک لیست یکی از خطوط خدماتی 3000505 یا 5000125475 باشد.

پاسخ ها: با کلیک بر روی علامت + به تعداد مورد نیاز پاسخ ایجاد کنید. هر پاسخ شامل کلمه کلیدی و عنوان پاسخ می باشد. کلمه کلیدی، کلمه، عبارت یا عددی است که مخاطب به عنوان پاسخ ارسال می کند. از میان پاسخ ها گزینه صحیح را انتخاب کنید.

برای مثال ما می خواهیم این سوال را برای مخاطبان ارسال کنیم:

هندوانه میوه کدام فصل است؟

1: بهار

2: تابستان

3: پاییز

4: زمستان

برای این سوال گزینه 2 صحیح است.

پاسخ های سیستمی: گزینه فعال را انتخاب کنید.

پیام نظر ثبت شده: پاسخی که برای شرکت کننده در مسابقه ارسال می شود. مثلا: پاسخ شما ثبت شد.

زمان پایان: تاریخ و زمان پایان مسابقه را انتخاب کنید.

وضعیت: گزینه فعال را انتخاب کنید.

متن در صورت ارسال دوباره: در صورتی که شخصی دوباره در این مسابقه شرکت کرد، این پیام را دریافت می کند. مثلا: پاسخ شما قبلا ثبت شده است.

در نهایت بر روی گزینه ثبت کلیک کنید تا مسابقه شما ثبت شود.

 

 

ذکر این نکته ضروری است که هنگام مسابقه، برای ارسال پیامک تایید دریافت پاسخ، پنل شما باید به میزان کافی شارژ باشد.

 

 

مشاهده آمار

در لیست مسابقه با کلیک بر روی گزینه مشاهده که در مقابل هر مسابقه قرار گرفته است لیست پاسخ ها برای کلمات کلیدی تعیین شده توسط شما نمایش داده می شود که آمار پاسخ های دریافتی در مقابل هر کدام درج شده است. با کلیک بر روی گزینه مشاهده در مقابل هر پاسخ، لیست شماره هایی که پاسخ مورد نظر را ارسال کرده اند نمایش داده می شود.

 

 

 

نمودار

در لیست مسابقه با کلیک بر روی گزینه نمودار که در مقابل هر مسابقه قرار گرفته است نمودار پاسخ ها نمایش داده می شود.

 

 

قرعه کشی

در لیست مسابقه با کلیک بر روی گزینه قرعه کشی که در مقابل هر مسابقه قرار گرفته است، قرعه کشی صورت گرفته و پاسخ های درست بر اساس نتایج قرعه کشی لیست می شود که شما می توانید یک یا چند گزینه اول را به عنوان برنده اعلام کنید.

توجه بفرمایید که امکان قرعه کشی در زمان انجام مسابقه امکان پذیر نیست و پس از پایان یافتن زمان قرعه کشی امکان قرعه کشی وجود دارد.

 

کاربر گرامی

شما با خرید پنل اس ام اس رسانه پرداز می توانید علاوه بر تعامل با مشتریان، اطلاع رسانی و تبلیغات کسب و کارتان را خودتان انجام دهید.

سفارش پنل پیامک رسانه پرداز به صورت آنلاین بوده و به صورت آنی تحویل می شود.  راهنمای خرید را از اینجا مطالعه کنید: راهنمای ثبت، خرید و فعال سازی سامانه پیامک

اطلاعات کاملی پیرامون سامانه پیامک، امکانات و ویژگی های آن از اینجا مطالعه کنید: سامانه پیامک، امکانات، ویژگی ها و سوالات متداول

همچنین ریز امکانات و تعرفه ها را از اینجا ملاحظه نمایید، بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس خرید را انجام دهید: ریز امکانات و تعرفه ها

لازم به ذکر است برای اطمینان از عملکرد صحیح سامانه، امکان تست 7 روزه رایگان سامانه پیامک برای شما فراهم شده است. همچنین پنل اس ام اس رایگان که در برخی جشنواره ها ارائه می شود، امکانات ارسال پلن پایه را دارد و ممکن است برخی امکانات پیشرفته را نداشته باشد. برای اطلاع از جشنواره ها و تخفیف ها، و زمان ارائه پنل پیامکی رایگان، می توانید عضو خبرنامه سایت شوید.

اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه: