برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تلفن ثابت ابری
سیستم سانترال ابری
تلفن گویای هوشمند

با ثبت تلفن ثابت ابری، علاوه بر یک خط دائمی، یک تلفن گویا، منشی مجازی، مرکز تماس و دستیار پیشرفته ارتباطی در خدمت شما و کسب و کارتان است و شما می توانید به راحتی و بدون دردسر و با هزینه ای مقرون به صرفه بدون نیاز به هزینه های تجهیزات سخت افزاری و هزینه های پشتیبانی و نگهداری، خدمات و کسب و کار خود را گسترش دهید.

سیستم پاسخگوی خودکار با صدای دلخواه شما
قابلیت ایجاد نامحدود داخلی مطابق نیاز شما
تماسگیر خودکار و پخش پیام صوتی شما
امکان تماس ورودی و خروجی


ظرفیت تکمیل است. افزایش ظرفیت به زودی. در صورت تمایل از طریق سامانه پشتیبانی، تیکت (درخواست پشتیبانی) بزنید تا در زمان افزایش ظرفیت به شما اطلاع داده شود.

امروز خرید کنید و معادل 25% تا 100% خرید خود
هدیه از ما دریافت کنید

با فعال سازی سرویس تلفن ثابت ابری یک خط تلفن ثابت ابری رایگان از ما هدیه بگیرید.

تحویل سریع
قیمت مناسب
پشتیبانی خوب
امکانات متنوع

تلفن ثابت ابری و اهمیت آن در رشد کسب و کارها

تلفن ثابت ابری که از آن با اسامی مختلف تلفن ابری، تلفن مجازی، تلفن اینترنتی، تلفن هاستد، تلفن گویا، تلفن ویپ voip اینترنتی و … به کار می رود، نسل جدید خدمات مخابراتی مبتنی بر ابر (cloud) بر بستر اینترنت است که با گسترش سرورهای ابری و مقرون به صرفه بودن استفاده از آنها، عمومیت یافته است. ویژگی مهم این نوع خط تلفن و سرویس های جانبی آن عدم وابستگی به سیم کشی و تجهیزات فیزیکی خاص می باشد و همین مزیت باعث شده از همه جا و در همه جا قابل استفاده باشد و با جابجایی محل کار و یا جابجایی مکان پاسخگوها نیاز به تغییر شماره یا حمل تجهیزات خاصی نباشد.
به طور مثال شما می توانید در حالی که در اصفهان سکونت دارید، خط تلفن تهران با پیش شماره 021 را خریداری و استفاده کنید و با این شماره به تلفن ها پاسخ داده و یا با دیگران تماس بگیرید.
یا اگر ساکن تهران هستید دیگر نیاز نیست سفر یا ماموریت خود به شیراز را برای پاسخ دادن یا تماس گرفتن، کنسل کنید. می توانید از همان شیراز به تماس های خود به راحتی پاسخ داده و یا با شماره دفتر خود که در تهران است با مشتریان یا همکاران خود تماس بگیرید و امور کاری خود را دنبال کنید.

تلفن ثابت ابری؛ راهکاری برای ساماندهی دفتر کار مجازی

اگر در گذشته خرید و جابجایی خط تلفن ثابت به علت پر شدن ظرفیت و محدودیت کابل کشی دشوار بود و کسب و کارها با جابجایی دفتر مجبور بودند شماره های خود را به طور مداوم تغییر دهند یا امکان خرید خط در استان های دیگر برایشان بسیار مشکل و هزینه بر و گاه غیر ممکن بود. امروزه با چند کلیک می توانید خط تلفن ابری را با پیش شماره هر استانی که مایل باشید به صورت دائمی ثبت کنید و بدون نیاز به هیچ گونه تجهیزات فیزیکی و کابل کشی و تلفن های مخصوص نیروهای خود را در گوشه و کنار کشور از طریق دورکاری و با سانترال ابری ساماندهی کنید و شیک و با کلاس با یک خط ویژه ابری بدون نگرانی از تغییر شماره و هزینه کردن برای خطوط کاری برای نیروهای خود، خدمات خود را به مشتریان ارائه دهید.
در حالی که بسیاری از کسب و کارها مایلند دفاتر مرکزی یا نمایندگی خود را در تهران و کلان شهرها تاسیس کنند، با توجه به مقرون به صرفه بودن دورکاری می توانند با خرید خط ثابت ابری خدمات خود را به صورت دورکاری ارائه دهند.

امکانات تلفن سانترال مجازی

1- منوی صوتی IVR (Interactive Voice Response): همان پیام صوتی خوشامدگویی است. زمانی که با تلفن ابری شما تماس گرفته می شود این صوت پخش خواهد شد که معمولا معرفی شرکت، اعلام منوها و شماره های داخلی مختلف است و مخاطب با وارد کردن اعداد 1 الی 9 یا هر داخلی دیگر به بخش مربوطه دایورت می شود.
2- داخلی های مختلف: شما می توانید داخلی های مختلف با اعداد سه رقمی مانند داخلی 101 و 102 و … تعریف کنید که هر داخلی به شماره تلفن ثابت و یا موبایل و یا حتی تلفن ابری دیگر دلخواه دایورت شود.
3- صف تماس و صف انتظار: شما می توانید چندین صف تماس سه لایه تعریف کنید که مثلا اگر کسی داخلی 1 را انتخاب کرد و کارمند مربوطه تا 20 ثانیه تلفن را پاسخ نداد به داخلی کارمند دوم دایورت شود و اگر دومی هم پاسخ نداد به سومی دایورت شود. در این مدت انتظار نوبت مخاطب به وی اعلام می شود که مثلا شما دومین نفر در صف انتظار هستید.
4- برقراری تماس خروجی: پیش از این سرویس های تلفن مجازی دیگری هم ارائه می شد که فقط دارای قابلیت دریافت تماس بود اما اکنون در سرویس تلفن ثابت ابری علاوه بر تماس ورودی، قابلیت تماس خروجی نیز وجود دارد یعنی می توانید با شماره ابری خود با هر شماره تلفن واقعی دیگر تماس بگیرید.
5- گزارشات تماس: گزارش تمامی تماس های در پنل قابل مشاهده و بررسی است.
6- ارسال و دریافت فکس: سرویس تلفن ابری علاوه بر امکانات تماس و مکالمه، امکان ارسال فکس را نیز دارد و می توانید با شماره تلفن ابری خود اقدام به ارسال و حتی دریافت فکس کنید.
7- امکان برقراری چندین تماس ورودی و خروجی همزمان.

هزینه تلفن ثابت ابری و سانترال مجازی

1- هزینه خرید و فعالسازی خط:
هزینه خط : 200 هزار تومان (در جشنواره فعلی رایگان)
هزینه فعال سازی سرویس : 100 هزار تومان
شارژ اولیه (3 ماه استفاده) : 100 هزار تومان
هزینه خرید و فعال سازی و شارژ اولیه جمعا 200 هزار تومان می باشد. در ضمن مالکیت دائمی خطوط خریداری شده با خود کاربر می باشد و نیازی به تمدید ماهانه و سالانه نیست.
شما با خرید یک خط تلفن ابری بدون هزینه های ماهانه می توانید یک دایورت ساده روی یک خط تلفن واقعی خود (ثابت یا موبایل) داشته باشید و همینطور می توانید تحت اینترنت آسیاتک و با استفاده از نرم افزارهای مدیریت تلفن ابری مانند اپ زوپیر و آسیاتل و … تماس های خروجی ابری خود را انجام دهید.
2- هزینه دایورت:
سرویس تلفن مجازی اینترنتی بصورت دایورت روی تلفن های واقعی کار می کند و شما در حالت ها و داخلی های مختلف تماس های دریافتی تلفن ابری را روی تلفن ثابت واقعی و یا شماره موبایل خود دایورت می کنید که هزینه های دایورت به این شرح است:
هر دقیقه مکالمه ثابت به ثابت داخل استان: 4.5 تومان
هر دقیقه مکالمه ثابت به ثابت بین استان: 33 تومان
هر دقیقه مکالمه ثابت به اپراتورهای تلفن همراه: 62.5 تومان
هر دقیقه مکالمه آسیاتل به آسیاتل: 0 تومان
3- هزینه سرویس سانترال مجازی:
با استفاده از سرویس ivr شما می توانید امکانات یک سرویس سانترال را به صورت مجازی مبتنی بر کلود داشته باشد. امکاناتی از قبیل پاسخگوی خودکار، تعریف داخلی، تعریف صف، ارسال و دریافت فکس، ضبط مکالمات، دریافت گزارشات، تماس خروجی بدون نیاز به اینترنت و از هر خط و...
تمام این امکانات بصورت تنظیمات منویی در داخل پنل سامانه پیامک انجام می شود. هزینه ماهانه سرویس سانترال مجازی: 99 هزارتومان

پس از فروش هم در کنار شما هستیم

ارائه مشاوره های لازم برای کمپین های تبلیغاتی
ارائه مشاوره های لازم برای ارتقای کسب و کار شما
ارائه خدمات تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی
ارائه مشاوره های لازم برای بهبود رتبه و پیشی گرفتن از رقبا

ویژگی های تلفن ابری

1

امکان تماس ورودی و خروجی

2

سیستم پاسخگوی خودکار (گویا)

3

سانترال مجازی

4

قابلیت ایجاد نامحدود داخلی

5

دریافت همزمان تماس نامحدود

6

فکس اینترنتی

7

تماسگیر خودکار (پیام صوتی)

8

تعریف هفته کاری و روزهای خاص

9

قابلیت تعریف چندین منشی تلفنی

10

اعلام کد اپراتوری

11

ایجاد کنفرانس صوتی

12

نظرسنجی و تکریم مشتریان

13

تعریف صف

14

امکان ضبط مکالمات کارمندان در مجموعه ها

15

دایورت تماس

16

ارائه گزارشات تماس

17

تماس بدون نیاز به اینترنت

18

دفترچه تلفن پیشرفته

19

ماژول کالرآیدی

20

تله مارکتینگ

21

سازگاری با CRM ها و اتوماسیون های اداری

22

مسدود کردن شماره

23

اتصال به پنل ارسال پیامک

24

خط تلفن ثابت با مالکیت دائمی

بیشتر بدانید

 • تلفن ثابت ابری، یک سرویس مبتنی بر وب است که امکان برقراری و دریافت تماس را بر بستر اینترنت، بدون نیاز به سخت افزار و سرور خاصی امکان پذیر می کند. با استفاده از تلفن ثابت ابری شما می توانید بر روی تلفن همراه، کامپیوتر و حتی دستگاه تلفن رو میزی، تلفن ثابت ابری را تنظیم کنید و از آن استفاده کنید.
  تمامی اطلاعات و نرم افزارهای مورد نیاز بر روی سرورهای ارائه دهنده خط نگهداری می شود و به همین خاطر نیازی به تهیه سرور یا سایر تجهیزات از سوی شما نیست. این امکانات باعث می شود شما هزینه کمتری را تقبل کنید و نیاز به علم و شخص فنی برای تعمیر و نگهداری آن نخواهید داشت.

 • تلفن سانترال در واقع یک مرکز تماس درون سازمانی برای هدایت تماس های داخلی و خطوط ثابت و همراه با یا بدون دخالت نیروی انسانی می باشد. شما با استفاده از تلفن سانترال می توانید تماس های ورودی و خروجی را بدون نیاز به اپراتور انسانی مدیریت کنید و یک یا چند خط ثابت را بین نیروهای خود به اشتراک بگذارید، داخلی های متعددی تعریف کنید و از طریق منشی گویا، پاسخگوی تماس مشتریان باشید.
  سیستم های سانترال سنتی علاوه بر هزینه سخت افزاری و نگهداری، محدودیت هایی نیز دارند اما با ظهور شبکه های اینترنت پرسرعت و خط VoIP (پروتکل انتقال صدا از طریق اینترنت)، اکنون مشاغل دارای طیف وسیع تر و قدرتمندتری برای انتخاب سیستم های تلفنی خود هستند.
  به سیستم سانترال مجازی، مرکز تماس ابری نیز می گویند، یک ارائه دهنده سانترال مجازی میزبان کلیه سخت افزارها، نرم افزارها در یک مرکز داده امن است و شما را از نصب هر گونه سخت افزار و نرم افزار بی نیاز می کند و شما صرفا با هزینه اندک اشتراک این سیستم کسب و کار خود را به سیستم به روز و پیشرفته سانترال مجهز می کنید.
  سیستم سانترال مجازی به مشاغل این امکان را می دهند تا علاوه بر ارائه خدمات پاسخگویی خودکار، تماس های دریافتی را انتقال داده و آنها را به شخص مناسب هدایت کنند. تماس ها ممکن است به تلفن همراه یا تلفن ثابت یا تلفن ابری دیگری منتقل شوند.
  یک سیستم سانترال مجازی می تواند برای مشاغل کوچک و کسانی که از تیم های دورکار یا پراکنده در موقعیت های جغرافیایی یا دفاتر مختلف استفاده می کنند عالی باشد. هزینه های مربوط به راه اندازی و نگهداری سانترال مجازی می تواند در مقایسه با سیستم میزبان یا سانترال فیزیکی بسیار کم باشد و شرکت ها می توانند با استفاده از سیپ ترانک شماره های مستقیم داخلی را به هر تلفنی که می خواهند منتقل کنند.
  سانترال مجازی از نظر هزینه پایین بسیار مناسب برای استارتاپ ها و کسب و کارها هستند و در صورت لزوم می توانند به سرعت مقیاس بندی شوند. افزودن و حذف خطوط سریع و ساده است. محدودیت مکانی ندارند و شما در هر کجا که باشید دیگر تماس های خود را از دست نمی دهید. اگر کسب و کار شما نیاز به یک مرکز تماس دارد، یک سانترال مجازی نسبت به سانترال سنتی بسیار سریع تر و ارزان تر است. مشاغل مختلف با استفاده از سانترال مجازی هزینه زیادی را صرفه جویی می کنند و با اجتناب از سرمایه گذاری بالا برای تجهیزات و سخت افزار که برای یک سانترال سنتی لازم است، می توان از این پول برای رشد کسب و کار و توسعه کسب و کار استفاده کرد.
  کارمندانی که در زمان دورکاری از راه دور مجبور به برقراری ارتباط با همکاران هستند با استفاده از یک تلفن سانترال مجازی (سیستم تلفن ابری)، بدون اینکه تلفن شخصی خود را در اختیار دیگران قرار دهند می توانند با مخاطبان خود در ارتباط باشند.
  با اشتراک تلفن گویا امکاناتی نظیر پخش پیام خوش‌آمدگویی برای ساعات مختلف روز، تعریف منو و داخلی و شماره‌هایی که مایلید تماس‌ها به آنها دایورت شود، امکانات سرویس تلفن گویا، امکان ایجاد اولویت تماس، امکان دریافت فکس اینترنتی و گرفتن پیام از طریق صندوق صوتی، ضبط مکالمات، دسترسی به گزارشات و... در اختیار شما قرار می گیرد.

 • با شیوع ویروس کرونا و تغییر شیوه کار به روش دور کاری، سازمان ها در سراسر جهان در تلاشند زیرساخت ها و استراتژی های مناسب را برای ادامه کار و همچنین اطمینان از ایمنی و سلامت کارمندان پیدا کنند به گونه ای که به کسب و کار آن ها لطمه ای وارد نشود.
  راه حل های راه اندازی تلفن سانترال و تجهیزات فیزیکی سیپ ترانک معمولاً گران، راه اندازی پیچیده و اغلب به روزرسانی منظم و پرهزینه احتیاج دارند. از طرف دیگر، راه اندازی دفتر کار مجازی نیازی به هزینه و سرمایه گذاری سنگین ندارند و این باعث می شود مرحله شروع فرآیند بسیار راحت تر، ارزان تر و روان تر باشد. حتی برای شرکت هایی که هنوز آماده پذیرش کامل امکانات دفتر کار مجازی را ندارند می توانند به راحتی و تنها با دایورت تماس های خود بر روی تلفن های پشتیبان های خود از قابلیت انتقال تماس در دفتر کار مجازی استفاده کنند و در واقع یک دفتر کار همراه داشته باشند.
  مرکز تماس خود را بهینه و گسترش دهید
  اگر شما برای مرکز تماس خود از سانترال و یا سرویس های ویپ به صورت فیزیکی استفاده می کنید باید بدانید کار با این سخت افزارها سفت و سخت و انعطاف ناپذیر می باشد و اغلب نیاز به سرمایه گذاری و هزینه نگهداری و ارتقاء قابل توجهی دارد. از طرف دیگر، راه حل دفتر کار مجازی به شما این امکان را می دهد از مدل های متنوع استقرار استفاده کرده و به صورت یکپارچه با دیگر نرم افزار های ابری ادغام شوید، بنابراین می توانید عملیات سرویس دهی به مشتری خود را به راحتی تطبیق داده و بهینه کنید. برای مثال سرویس دفتر کار مجازی می تواند به پنل اس ام اس نیز متصل شود تا بعد از تماس مشتری پیامک با متن تشکر از تماس شما به مشتری ارسال شود. برای سهولت اکوسیستم و ایجاد ارتباط با سایر نرم افزار های ابری و تحت وب، رسانه پرداز سرویس دفتر کار مجازی با امکانات قابل توجهی را طراحی کرده است.
  با دفتر کار مجازی در هزینه های نصب و نگهداری صرفه جویی کنید
  استفاده از سیستم های سانترال داخلی، پیاده سازی ها و به روزرسانی ها هزینه قابل توجهی را در پی خواهد داشت. با راه حل های ابری مانند دفنر کار مجازی، تمام آنچه شما نیاز دارید این است که تماس ها را بر روی شماره موبایل و یا ثابت کارمندان دایورت کنید و در کمترین زمان ممکن فعال می شود. دفتر کار مجازی رسانه پرداز را می توان تنها با ثبت شماره مورد نظر و پرداخت هزینه خط که به صوت دائمی و به نام شما ثبت می شود را به راحتی فعال کنید و طور موثر پیچیدگی های استقرار و استفاده از تجهیزات سانترال را برای شما از بین می برد.
  تعاملات خود را برای حفظ بهتر مشتری سفارشی کنید
  همیشه شرایط بحرانی چالش های بی سابقه ای را برای مشاغل به وجود می آورد. به عنوان مثال، با بیماری همه گیر COVID-19، بسیاری از کسب و کارها به ارائه خدمات به صورت غیر حضوری روی آرودند. این امر باعث افزایش چشمگیر تماس های مشتری شده و اهمیت حفظ یک سیستم پاسخگوی خودکار و ارتباطی موفق به منظور حفظ مشتری را برجسته می کند. استفاده از تلفن گویا و گزینه های دفتر کار مجازی راهی عالی برای هدایت مشتریان به کارمند مورد نظر و در نتیجه افزایش رضایت کلی مشتریان است.
  در فضای کسب و کار امروز که به سرعت در حال تغییر است، رهبران باید تصمیمات سریع متمرکز بر بهبود کارایی و کاهش هزینه ها بگیرند. داشتن ابزارهای مناسب مانند تلفن گویا و دفتر کار مجازی که تیم شما از هرجایی می تواند استفاده کند، به سازمان شما این امکان را می دهد تا اختلالات را به حداقل برسانید و بر فرصت های اصلی تمرکز کنید.

 • سافت فون نرم افزاری است که به کاربران امکان برقراری تماس تلفنی از طریق اینترنت با کامپیوتر یا تلفن هوشمند را می دهد. سافت فون قابل حمل و نصب روی گوشی های هوشمند و تبلت ها برای فریلنسرها، کسب و کارها، مخصوصا افرادی که کار اینترنتی در منزل انجام می دهند و افرادی که دورکاری می کنند، است.
  سافت فون (soft phone) در واقع همان تلفن های IP به صورت نرم افزاری هستند که تمامی امکانات تلفن های سخت افزاری را به کاربران ارائه می کنند. این تلفن های نرم افزاری تحت شبکه بوده و از این بستر برای برقراری تماس ها استفاده می کنند.
  سافت فون ها را به راحتی می توان روی کامپیوتر، موبایل و یا لپ تاپ خود نصب نموده و از امکانات ارتباطی آن ها برای برقراری تماس در بستر شبکه استفاده نمود. مزایای بسیار زیادی که سافت فون ها دارند باعث استقبال شدید شرکت ها و سازمان های مختلف برای بهره مندی از این تلفن های سانترال شده است.
  علاوه بر مزایایی که سافت فون (soft phone) دارد، امکانات بسیار زیاد آن ها نیز مانند پشتیبانی از پروتکل سیپ، دفترچه تلفن هماهنگ شده با تلفن همراه هوشمند، تاریخچه تماس ها، قابلیت دریافت تماس ورودی و … می تواند برای کاربران در روند توسعه کسب و کار و مدیریت تماس ها بسیار موثر باشد.
  از پرکاربرد ترین تلفن های نرم افزاری بازار می توان به مدل های Xlite و Zoiper اشاره نمود که امروزه در محیط های بسیاری مورد استفاده قرار می گیرند. خطوط تلفن اینترنتی رسانه پرداز قابلیت اتصال به تمام سافت فون ها را دارد.
  ویژگی های سافت فون چیست؟
  مهمترین ویژگی سافت فون ها این است که با هزینه بسیار کم و تقریبا رایگان در دسترس هستند شما برای خرید تلفن ip phone در شرایط فعلی حداقل برای هر تلفن می بایست حدود 1 میلیون تومان هزینه پرداخت کنید ولی به طور معمول، سافت فون نرم افزاریست که توسط شبکه Voip به مرکز تلفن وصل می شود و یک رابط کاربر پسند است که به همان روشی که یک تلفن ثابت انجام می دهد، کار می کند. این رابط اجازه می دهد تا کاربران به شماره گیری و تمام ویژگی هایی که در سیستم Voip آن ها وجود دارد دسترسی داشته باشند.
  سافت فون علاوه بر امکانات خط تلفن ثابت، امکان انتقال تماس، نگه داشتن فرد پشت خط، داشتن چندین خط و پیام صوتی را دارد. همچنین، انتقال تماس به همکار خود که ممکن است در یک شهر دیگر یا در خانه باشد و اطلاعیه در مورد تماس های دریافتی با اطلاعات کامل در مورد تماس گیرنده، از امکانات این نرم افزار می باشد.
  به طور کلی، یک تلفن هوشمند می تواند به همه ویژگی های ویپ شما دسترسی داشته باشد و آن را ارتقا بخشد، کاری که تلفن های ثابت نمی توانند انجام دهند. به همین دلیل است که بسیاری از ارائه دهندگان رابط تلفن همراه خود را ساخته اند تا با شماره تلفن Voip خود همراه شوند.
  برای راه اندازی سافت فون به چه ابزاری نیاز است؟
  به دسکتاب کامپیوتر و یک هدفون Voip (یا دسترسی به میکروفون و بلندگو در دستگاه شما) نیاز است. می توانید از هر نوع رایانه (لپ تاپ یا دسکتاپ)، تلفن هوشمند استفاده کنید. تا زمانی که بتوانید به اینترنت وصل شوید، همه این گزینه ها در دسترس شما است. در مرحله بعد برنامه Voip خود را از خدمات تلفن تجاری خود در دسکتاپ یا دستگاه خود نصب خواهید کرد.
  همچنین باید یک حساب کاربری با ارائه دهنده خدمات تنظیم کنید و یک برنامه نرم افزاری را نصب کنید که تلفن هوشمند شما را فعال کند.
  مزیت های سافت فون چیست؟
  ویژگی های جالبی نرم افزار سافت فون ارائه می دهد که از مزیت قابل توجهی نسبت به تلفن ثابت برخوردار است.
  لیست های تماس مشترک
  می توانید در یک لیست تماس با شرکت عضو شوید یا مخاطبین خود را با همکاران به اشتراک بگذارید.
  شبکه ارتباطی
  سیستم های تلفن های هوشمند وقتی تیم شما آنلاین و آفلاین است و همچنین وقتی مشغول کار یا جلسه هستند، نشان می دهد. به جای ارسال پیام و انتظار برای پاسخ به کسی، وقتی آن ها یک قهوه می خورند، در هنگام ناهار یا در یک جلسه، می توانید به سرعت تشخیص دهید که کسی در دسترس است یا نه. علاوه بر این، می توانید ببینید که چه موقع در یک جلسه یا تماس هستند و از طریق پیام فوری به آن ها دسترسی پیدا می کنند تا ببینند آیا می توانند به یک درخواست سریع پاسخ دهند. این شبکه ارتباطی به شما این امکان را می دهد که هنگام دستیابی به تیم خود، تصمیمات ارتباط خوبی را اتخاذ کنید، در نتیجه باعث افزایش بهره وری می شود.
  پیام رسانی فوری در سافت فون
  یکی از امکانات سافت فون ارسال پیام متنی برای همکاران است و دیگر نیاز نیست از طریق سایر پیام رسان ها پیام های کاری خود را رد و بدل کنید.
  تماس ویدئویی در سافت فون
  بیشتر ما با تماس های ویدیویی از طریق خدمات مختلف در تلفن های همراه یا لپ تاپ ما آشنا هستیم. اما امکان برقراری ارتباط با یک همکار از طریق تماس ویدئوبی از طریق تلفن راهکار بسیار خوبی برای برقراری ارتباط است. همچنین می توانید ببینید که تیم شما چه زمانی در دسترس است، برای تأیید زمان آن، یک پیام فوری ارسال کنید و سپس یک تماس ویدیویی را باز کنید، همه این کارها را در سافت فون، می توانید انجام دهید. این کمک می کند تا ارتباطات تیم خود را به صورت مؤثر از یک جا انجام دهید.
  قابلیت حمل راحت
  تلفن های هوشمند به شما امکان می دهند تا هر کجا که هستید ارتباط خود را حفظ کنید. می توانید از طریق لپ تاپ، کامپیوتر یا تلفن هوشمند خود تماس برقرار کنید. شما به میز کار خود وصل می شوید وقتی منتظر یک تماس مهم هستید، در هر کجا که هستید با سافت فون ارتباط را حفظ کنید و به سرعت از طریق متن یا یک تماس ویدئویی به همکاران پاسخ دهید.
  امکان پیام صوتی در سافت فون
  پیام های صوتی یک قابلیت عالی در سافت فون است، به شما امکان می دهد که فایل صوتی مستقیما به ایمیل شما ارسال شود و با روشن کردن نوتیفیکشن از آمدن ایمیل با خبر شوید. می توانید گزارشی از محتوای فایل صوتی را نیز دریافت کنید. بنابراین اگر در یک جلسه هستید، می توانید به سرعت از طریق پیام کوتاه از رسیدن ایمیل باخبر شوید.
  کاهش هزینه ها توسط سافت فون
  برای نصب خط تلفن ثابت، باید خود تلفن ها را خریداری یا اجاره کنید. این می تواند یک هزینه بزرگ برای کسب و کار شما باشد. همچنین هزینه نگهداری آن نیز بالا است. با استفاده از نرم افزار سافت فون، به هیچ سخت افزار یا نرم افزار گران قیمتی نیاز ندارید.
  کمترین تجهیزات در سافت فون
  تلفن های هوشمند به تجهیزات بسیار کمتری نسبت به تلفن ثابت احتیاج دارند. سیم کشی مسی که یک بار برای اتصال تلفن ثابت لازم است، دیگر لازم نیست و نصب پر هزینه سرور PBX ضروری نیست. با استفاده از سیستم تماس ابری بدون نیاز به نصب بر روی تلفن های ثابت از ارتباطات uc استفاده کنید.
  نیاز به خط اختصاصی نیست
  تلفن های هوشمند قادر به استفاده موثر از پهنای باند اینترنت موجود هستند و نیازی به خط اتصال اختصاصی برای ارتباطات صوتی نیستند. نیاز نداشتن به خط اختصاصی یکی از بهترین صرفه جویی ها برای کسب و کار شما است.
  قابلیت کنترل از راه دور با سافت فون
  کارمندانی که از خانه کار می کنند، و افرادی که تولید در منزل دارند، با سافت فون و نصب آن روی تلفن های هوشمند از هر نقطه جهان می توانند به این برنامه دسترسی داشته باشند، کاربران می توانند ارسال تماس با دستگاه تلفن همراه خود را آغاز کنند و تنظیمات را می توانند با کلیک یک دکمه تغییر دهند.
  امکانات بهتر دسکتاپ
  دسکتاپ نرم افزار سافت فون، امکان قابلیت حمل، امکان تماس ویدیویی، پیام رسانی، ارسال پیام کوتاه را در تمام سیستم عامل های موبایل هوشمند ممکن می کند.
  استفاده از دسکتاپ قابل حمل سافت فون این امکان را ایجاد می کند که در هر جایی که هستید کار خود را انجام دهید، همچنین به بازدهی کار شما کمک می کند.
  افزایش تولید و بهره وری
  تلفن های هوشمند کارمندان را قادر می سازد به کلیه کانال های ارتباطی مثل تماس های تلفنی، پیام رسانی، گفتگوی ویدئویی و کنفرانسی در یک مکان دسترسی پیدا کنند. به جای استفاده از برنامه های ارتباطی شخص ثالث، می توانید ارتباطات تیم خود را با یک شماره تلفن، و یک حساب کاربری ساده تر کنید. این کار باعث می شود تا کارکنان با استفاده از ابزارها همکاری بیشتری با اعضای تیم خود داشته باشند، و با از دست ندادن تماس های شرکت و شرکت در جلسات کارآمد باعث افزایش تولید و بهره وری می شوند.
  سافت فون (soft phone) یا تلفن نرم افزاری یک برنامه نرم افزاری است برای برقراری تماس بر بستر اینترنت؛ به این صورت که از کامپیوتر شما به عنوان سخت افزار یا همان تلفن و از اینترنت دستگاه شما برای برقراری مکالمات تلفنی استفاده می کند.تلفن نرم افزاری تفاوتی با تلفن های معمولی ندارد و حتی محیط برنامه نیز کاملا شبیه تلفن های معمولی طراحی شده است.
  لیستی از سافت فون های موجود
  تلفن نرم افزاری QuteCom
  تلفن نرم افزاری X Lite from Counterpath
  تلفن نرم افزاری ZoIPer
  تلفن نرم افزاری Firefly by FreshTel
  تلفن نرم افزاری DIAX
  تلفن نرم افزاری express talk
  تلفن نرم افزاری Damaka
  تلفن نرم افزاری AdoreSoftphone
  تلفن نرم افزاری MiniPAX
  تلفن نرم افزاری MizuPhone
  تلفن نرم افزاری FlashPhone
  تلفن نرم افزاری FaramPhone
  تلفن نرم افزاری Mirial Softphone
  تلفن نرم افزاری YakaPhone
  تلفن نرم افزاری WXCommunicator
  تلفن نرم افزاری Twinkle
  تلفن نرم افزاری Ekiga
  تلفن نرم افزاری IAXComm
  تلفن نرم افزاری ۳CX Phone System

 • خطوط تلفن ثابت مجازی با پیش شماره تمامی استان ها ارائه می شود.
  4 رقم اول شماره ثابت شما 9101 یا 9130 خواهد بود و 4 رقم انتهای شماره تلفن ثابت را می توانید خودتان انتخاب نمایید همچنین قابلیت ارائه خط تلفن ثابت مجازی با پیش شماره های 021 – 041 – 031 -051 و سایر استان های کشور وجود دارد.
  مزیت اصلی خط تلفن ثابت مجازی این است که نیازی به سیم کشی، انتظار برای جابجایی خط توسط مخابرات، خرید سرور و تجهیزات برای ارائه سرویس تلفن گویا و سرویس تلفن voip ندارد و شما با خرید تلفن ثابت مجازی صاحب تلفن گویا و سانترال خواهید بود.

 • به کمک تلفن گویا مجازی و سانترال مجازی با امکاناتی فراتر از تلفن ثابت و هزینه ای بسیار کمتر از تلفن ویپ مخابراتی، تمام نیاز شما برای برقراری ارتباط با مشتریان برطرف خواهد شد.
  در تلفن ثابت ابری پیشرفته قابلیت ضبط مکالمات، راه اندازی صف تماس مشتریان، فکس اینترنتی، گزارشات دقیق مکالمات، قابلیت برقراری تماس همزمان ورودی و خروجی وجود دارد. با خط تلفن ابری با پیش شماره های 021،051،031،041 و سایر پیش شماره های سراسر کشور می توانید بدون اینترنت تماس خروجی داشته باشید.

 • فعال سازی خط تلفن ثابت ابری بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان بر بوده تا سند مالکیت خط برای شما صادر شود و بعد از آن، در پنل شما قابلیت انجام تنظیمات دایورت تلفن فعال می شود و شما می توانید از خط تلفن ثابت مجازی با پیش شماره استان دلخواه خود استفاده نمایید.

 • سرویس تلفن ابری در دو نسخه سرویس تلفن ثابت و سرویس تلفن گویای مجازی (سانترال مجازی) ارائه می شود. در نسخه پایه برای دایورت مکالمات به تلفن ثابت یا موبایل شما نیازی به پرداخت هزینه ماهیانه نیست و فقط با خرید و فعال سازی سرویس می توانید به صورت دائمی استفاده کنید.
  در سرویس تلفن گویا و سانترال مجازی که علاوه بر تماس ورودی، تماس خروجی، ضبط مکالمات، فکس اینترنتی، صف تماس، ivr و… در اختیار شما قرار داده می شود می بایست هزینه ماهیانه تلفن سانترال مجازی نیز پرداخت شود.

 • برای استفاده از خطوط تلفن ثابت مجازی نیازی به اینترنت نمی باشد زیرا مکالمات به تلفن ثابت یا موبایل شما دایورت می شود و تعرفه دایورت همان تعرفه مکالمه مخابراتی می باشد.
  اما اگر اینترنت آسیاتک داشته باشید می توانید از سافت فون هایی نظیر زویپر، آسیاتل و… استفاده کنید تا بابت تماس ورودی هیچ هزینه متحمل شما نباشد. استفاده از سانترال مجازی نیز با یا بدون اینترنت امکان پذیر است.

 • در صورتی که بخواهید تماس های شما فقط به یک شماره دایورت شود نیاز به پرداخت هیچ هزینه ماهیانه وجود ندارد زیرا خط تلفن ثابت مجازی به نام شما احراز هویت می شود و قابلیت تماس ورودی برای همیشه برای شما فعال است و فقط می بایست هزینه دایورت مکالمات به تلفن ثابت یا موبایل خود را پرداخت کنید اما در صورتی که نیاز به تلفن گویا، فکس اینترنتی، ضبط مکالمات، تماس خروجی بدون اینترنت، امکان برقراری 3 تماس همزمان و… داشته باشید می بایست هزینه ماهیانه استفاده از سانترال مجازی را پرداخت نمایید.

 • در دفترکار مجازی رسانه پرداز به صورت پیش فرض امکان برقراری 3 تماس به صورت همزمان وجود دارد و شما می توانید 2 تماس خروجی و یک تماس ورودی یا 2 تماس ورودی و یک تماس خروجی به صورت همزمان داشته باشید، در صورتی که نیاز به تماس همزمان بیشتری داشته باشید می بایست به سرویس سانترال مجازی خود کانال اضافه نمایید، در حال حاضر کانال هایی 4، 6 و 8 تایی برای افزایش ظرفیت تماس ورودی و خروجی وجود دارد.

تیم قدرتمند و حرفه ای
مدیریت آسان و بدون دردسر
صرفه جویی در هزینه ها
صرفه جویی در زمان

مشاوره و شروع خرید

برای مشاوره و خرید می توانید تماس بگیرید یا از طریق تلگرام یا ایتا با ما در ارتباط باشید و یا ثبت نام کرده و وارد پنل کاربری شده و مستقیما خرید کنید.

ثبت نام ورود راهنمای خرید و فعال سازی